مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / کالسکه / بهترین مارک کالسکه و کریر | فروشنده آن در گرگان

بهترین مارک کالسکه و کریر | فروشنده آن در گرگان

برای پیدا کردن بهترین مارک کالسکه و کریر باید به یک سری نکات توجه کرد. کالسکه بچه یک وسیله بسیار کاربردی در سال های ابتدایی زندگی کودک هست که پدر و مادرها سعی می کنند بنابر بودجه شان و برای راحتی بیشتر خود و فرزندشان یکی از مدل های آن را حتما تهیه و استفاده کنند. طبعا هر چه کیفیت ساخت کالسکه بچه بالاتر باشد رضایت بیشتری پدید آورده و دوام بیشتری خواهد داشت و حتی شما می توانید بعد از پایان مصرفتان در صورت سالم بودن آن را به یکی از  آشنایان هدیه داده یا برای فروش روی سایت ها بگذارید و حتی مقدم تر بر این ها برای فرزند بعدی در راه خود نگهداری نمایید. چیزی که باعث می شود قیمت یک کالسکه ارزان یا گران باشد به عواملی زیادی مانند وزن قطعات سازنده، طراحی مدرن و زیبا و قابلیت هایی مثل تاشو بودن کالسکه بستگی دارد .                                                                                                                            

بهترین مارک کالسکه و کریر | فروشنده آن در گرگان

بهترین مارک کالسکه و کریر در ایران

بهترین مارک کالسکه و کریر در ایران

 بهترین برند کالسکه و کریر در ایران مارک ایرانی دلیجان که یکی از تولیدات خوب داخلی است را می توانید در خیابان جمهوری تهیه کنید. یکی دیگر از سرویس های کالسکه ایرانی بی بی ست است . برند های مختلفی در بازر سیسمونی وجود دارد. هم خارجی هم ایرانی . انتخاب برند به سلیقه مشتری بستگی دارد اما وقتی برندهای ایرانی با مشابه خارجی شان برابری می کنند و قیمتشان هم کمی پایین تر است ، چرا سراغ خارجی ها برویم . سایر برندهای با کیفیت موجود در ایران چیکو ، بیبی لند، گود بیبی، جی بی، گراکو و … است.         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          


                                     

                                                                        

فروشگاه های معتبر کالسکه و کریر در کشور

فروشگاه های معتبر کالسکه و کریر در کشوربرای ملزومات سیسمونی، هر روز محصولات جدید کودک، مطالبق با نیاز فرزند و والدین در زمینه سیسمونی طراحی و تولید می شود. از این رو بین شرکت های تولیدی و وارد کننده و پخش کالسکه و کریر رقابت سختی وجود دارد. توزیع کننده و فروشنده کالسکه و کریر در شهر های مختلف ایران، برای یافتن مراکز پخش و فروش عمده، تهران را مقصد خود قرار می دهند. خرید عمده کالسکه و کریر در تهران راحت است چون نمایندگی برخی از برندهای معروف و مراکز پخش عمده این محصول در شهر تهران هستند. خوشبختانه شرکت های پخش کلی این نوع از محصول با توجه به نیاز بازار ایران و تغییر سلایق مخاطب این بازار، اقدام به تجارت کالسکه و کریر با شرکای تجاری در اروپا و غرب آسیا نمده اند. به همین منظور پخش عمده این محصول در تهران راحت تر از شهر های دیگر صورت می گیرد.                                                                                                      

سفارش کالسکه و کریر به صورت عمده

سفارش کالسکه و کریر به صورت عمدهسفارش کالسکه و کریر به صورت عمده بیشتر در تهران صورت می گیرد که برندهای مختلف ایرانی و خارجی را در بر دارد. در دو دهه اخیر، برند های تولید سیسمونی ایرانی، تولیدات بیشتری در زمینه سیسمونی داشته اند که اگر سری به خیابان بهار تهران بزنیم ازتئلید تا پخش تمام اقلام سیسمونی این برندها را در کنار رقابت با برندهای معروف کالای کودک خواهیم دید. نمایندگی برخی برندها را هم می توانیم در خیابان ولیعصر تهران، به خصوص پایین تر و بالاتر از پارک ساعی ببینیم. بازر تهران مرکز پخش کالسکه و کریر هم می تواند برای خریدار کالسکه و کریر به صورت عمده و تک باشد.  

کشور های تولید کننده کالسکه و کریر در جهان

کشور های تولید کننده کالسکه و کریر در جهان

اکثر کمپانی های برتر تولید کننده کالسکه و کریر در اروپا یا آمریکای شمالی به وجود آمده اند و هر کدامشان سابقه چند دهه تحقیق و توسعه برای ارائه کالاهایشان را در کارنامه خود دارند . عمده کالاهای سیسمونی وارد شده به ایران از کشور های اروپایی، ترکیه و چین است. در بین این کشورها ترکیه رتبه اول و بعد از آن برندهای آمریکایی، کانادایی، ایتالیایی، لهستانی، بلژیکی، سوئیسی، انگلیسی و آلمانی قرار دارد. باید به این نکته توجه داشت که برخی برندهای اروپایی و آمریکایی نیز در چین تولید می شوند و تحت لیسانس کمپانی اصلی هستند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

            


جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

کریر بچه | مکان های خریداری آن در مشهد

کریر بچه که به آن ساک حمل نیز اطلاق می گردد؛ یکی از وسایل مورد نیاز بخصوص برای پدر مادرهاست که به کمک آن می توانند نوزاد خود را درون آن گذاشته و به مکان های مخت

پاسخی بگذارید