مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / کریر / قیمت کریر نوزاد | جدید ترین برند های تولید شده از آن در جهان

قیمت کریر نوزاد | جدید ترین برند های تولید شده از آن در جهان

یکی از لوازمی که در سیسمونی کودکان مورد استفاده قرار میگیرد و والدین آنرا برای کودک دلبندشان تهیه میکنند، کریر نوزاد یاهمان صندلی ماشین نوزاد می‌باشد.
کسانی که این کالا را تهیه میکنند دودسته هستند. دسته افراد و گروه اول افرادی هستند که از قرار دادن کریر نوزاد در سیسمونی کودکشان خرسنداند و بسیار راضی هستند از اینکه این محصول را خریده اند چون معتقدند بسیار برایشان کاربردی بوده و به کمکشان آمده است.

اما عده ای دیگر هم هستند که این وسیله را بسیار بی ارزش و غیر کاربردی می دانند. آنها از خرید و قرار دادن این محصول در سیسمونی نوزادشان پشیمان هستند و اظهار می کنند که یک هزینه اضافی برای آن کرده اند.
اما حقیقت این است که برای والدین دارای خودرو این صندلی بسیار کارآیی دارد یا برای افرادی که به آغوش کشیدن نوزاد برایشان سخت می باشد می توانند از کریر استفاده کنند.

قیمت کریر نوزاد طبق اندازه و برندی که دارد، متغیر است همچنین جدیدترین برندهای تولید شده ار آن در جهان و دربازار، موجود می‌باشد.

قیمت کریر نوزاد | جدید ترین برند های تولید شده از آن در جهان

قیمت کریر نوزاد در بازار جهانی

قیمت کریر نوزاد در بازار جهانیکریر نوزاد یکی از ابزار سیسمونی محسوب می شود که معمولا به همراه کالسکه دیده می‌شود.
برخی کالسکه را با کریر اشتباه می گیرند اما باید بدانید که کریر مانند یک صندلی است که برای حمل و نقل دستی کودکان استفاده می شود و همچنین در ماشین هم به عنوان صندلی ماشین برای کودکان تا وزن ۱۳ کیلو و قد ۸۸ سانتی متر، قابل استفاده و اجرا می‌باشد.

امروزه به دلیل راحت طلبی خانواده ها و پیشرفت روش های بزرگ کردن نوزاد، تجارت کریر نوزاد و عرضه کریر نوزاد از بازار بسیار خوبی برخوردار است که افراد به آن ورود کرده اند.
قیمت کریر نوزاد در بازار جهانی بر اساس اینکه به چه میزان نوسان ارز و دلار در آن روز وجود داشته باشد، دائما در حال تغییر است.

جدید ترین برند های تولید شده از کریر نوزاد در جهان

جدید ترین برند های تولید شده از کریر نوزاد در جهانبرخی از نوزادان بیش از ظرفیت مادرشان سنگین هستند و مادران عزیز هنگام حمل و نقل آنها بسیار اذیت می‌شوند.
برای این مشکل راه حلی وجود دارد که درواقع از طریق خرید کریر می توانند به راحتی کودکانشان را حمل و نقل کنند و یا در آن بنشانند و همچنین در عین حال از دیدن فرزند خود لذت ببرند.
در زمینه تولید وعرضه سیسمونی و کالاهای مربوط به آن، برندهای مختلفی با نام تجاری متفاوت در حال فعالیت هستند.

جدیدترین برندهای تولید شده از کریر نوزاد در جهان عبارتنداز:

  • آنجل کر  Angelcare
  • بیبی بیون Babybjorn
  • بریتکس یا برایتکس  Britax
  • چیکو   Chicco
  • کوموتومو  Comotomo

خریدار کریر نوزاد به این فکر می کند که علاوه بر قیمت مناسب که در رده های پایینتری قرار دارد در صدر آن کیفیت و میزان راحتی کالای خریداری شده به حدی باشد که کودکانشان احساس سبکی داشته باشند.

نحوه استفاده از کریر نوزاد

نحوه استفاده از کریر نوزادکریر یا صندلی حمل نوزاد جهت راحتتر حمل کردن کودکان به کار می‌اید که طرفداران زیادی را نیز دارد. اما در استفاده از این وسیله میبایست یکسری از اصول و نکات را رعایت کرد.
نحوه استفاده از کریر نوزاد به شرح زیر میباشد:

  1. کریر یک وسیله حمل و نقل آسان است که حتی در بیرون از منزل نیز از آن استفاده می کنند. به همین دلیل برای حفظ سلامتی باید یک کریر استاندارد که نشان E بر آن حک شده باشد را خریداری نمائید.
  2. پس انتخاب کریر مورد نظر کودک را باید به شکلی در آن بگذارید که آسیب و فشاری نبیند.
  3. تا حدالامکان از خواباندن نوزاد در کریر خودداری کنید اما اگر مجبور به این کار شدید حتما زیر گودی کمرش را با پتو یا پارچه نرم پر کنید.

نماینده فروش کریر نوزاد در سراسر کشور

نماینده فروش کریر نوزاد در سراسر کشورکریر یکی از ابزارهای مخصوص سیسمونی پرتقاضا و پرخریدار میباشد. از این رو نماینده فروش کریر نوزاد در سراسر کشور موجود می‌باشد.
نمایندگی های مختلفی که وارداتی هستند و کالاهای خارجی با برند خارجی را پشتیبانی میکنند نیز به راحتی در دسترس اند و در اکثر شهرهای ایران وجود دارند.
برای خرید کریر ابتدا فقط به دنبال استاندارد بودن آن و با کیفیت بودنش باشید. پس از آن به مدلی که دوست دارید فکر کنید.

جالب است بدانید که قیمت عمده کریر نوزاد نسبت به قیمت کریر نوزاد به صورت خرید جزئی، بسیار ارزانتر و به صرفه تر می‌باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

کریر بچه | مکان های خریداری آن در مشهد

کریر بچه که به آن ساک حمل نیز اطلاق می گردد؛ یکی از وسایل مورد نیاز بخصوص برای پدر مادرهاست که به کمک آن می توانند نوزاد خود را درون آن گذاشته و به مکان های مخت

پاسخی بگذارید